شرکت ایده آل تشخیص آتیه یکی از مجموعه های دانش بنیان کشور است که در زمینه تولید کیت های تشخیصی و حوزه بیوتکنولوژی از سال ۸۴ فعالیت خود را آغاز نموده است.

این شرکت با دارا بودن مجموعه‌ای به وسعت حدود هشت هزار متر مربع به یکی از پیشرفته ترین زیرساخت‌های تولید محصولات IVD مجهز بوده و توانسته است با بهره مندی از برنامه های خلاقانه خود جایگاه بسیار ارزشمندی را در مقایسه با کیت‌های خارجی به دست بیاورد. روند رشد شرکت از چنان سرعتی برخوردار است که در حال حاضر ۱۴ دپارتمان تخصصی در آن فعال بوده و بیش از 70 نوع کیت در زمینه تشخیص انواع بیماری های عفونی، ناهنجاری های هورمونی، مارکرهای سرطانی، استروئیدی و غیره را تولید می نماید که امید است با افزایش روز افزون کیفیت و تنوع محصولات در راستای کمک به جامعه پزشکان و بیماران گامی اثربخش برداشته شده باشد.

شرکت دانش بنیان ایده آل تشخیص آتیه با دارا بودن گواهینامه‌های ISO 13485 و CE اروپا کلیه الزامات GMP را در تمامی فرایندهای تولیدی و تحقیقاتی به کار می‌برد.

با افتخار شایان ذکر است ایده آل تشخیص آتیه توانسته است نخستین کیت های تشخیصی بیماری کووید ۱۹ را با بهره مندی از دانش روز دنیا و با همکاری اساتید و دانشمندان ایرانی و همچنین حمایت‌های معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری تولید و به مراکز درمانی سراسر کشور عرضه نماید.

مطمئن نیستید چه لازم دارید؟ در ثانیه بدانید که کدام یک از محصولات ما با شما مطابقت دارد